Euro skaičiuoklė

Tinklalapių kūrimas

Atsiliepimai

Lietuvos galviju veisėjų asociacija

Labai džiaugiamės greitu ir operatyviu darbu. Rezultatu labai džiaugiamės. Tikimės bendradarbiauti ir ateityje

Lietuvos-Vokietijos UAB "Litgenas"

Dėkojame Verslas24 už puikų rezultatą

UAB "Audores"

Esam labai patenkinti aptarnavimu ir gaminiais. Nors kartu dirbame ne tiek ir ilgai, bet prireikus pirmiausia kreipsimės tik į Jus.
Hostingas Serveriai.lt

TINKLALAPIAI

Tinklalapių ir elektroninių parduotuvių kūrimas yra mūsų verslo dalis, kurios dėka mes padedame Jums susirasti naujų klientų Internete. Tai vienas iš pagrindinių etapų jūsų įmonės plėtrai.

Kiekvienas projektas rengiamas atsižvelgiant į Jūsų įmonės veiklos specifiką, pagrindinius tikslus bei reikalavimus. Labai svarbu, kad informacija svetainėje būtų greitai ir paprastai surandama, todėl būtina aiški ir paprasta navigacija. Tekstas turi būti lengvai įskaitomas, išlaikytas vientisas stilius.

 

Elektroninės parduotuvės

Pas bobutę Furnitūra Vandens siurbliai
Juodasis perlas Auto dizainas Label factory
Tavo įrankis Jonizuotas vanduo FCP Engineering

Tinklalapis su turinio valdymo sistema (TVS)

Tinklalapis su galimybe keisti struktūrą, papildyti, pašalinti informaciją iš svetainės. Praktiškai nėra jokių apribojimų puslapių ir duomenų kiekiui. TVS turi praplėtimo galimybę įdiegiant papildomus modulius. Dauguma šiuolaikinių tinklalapių naudoja TVS, kuri ne tik palengvina administravimą, bet ir yra puikiai suderinama su paieškos sistemomis.

Saulės sezonas Transroad TR foto
Langų konstrukcijos Thermo-lun PC Kubas
AMG grupė Millena Termas
Oridijaus baldai Skardos gaminiai Grindų betonavimas
Akvasana Batas fashion  

Statinis informacinis tinklalapis

paprastai 3-5 puslapiai - įmonės vizitinė kortelė. Joje bendrai aprašoma įmonės veikla, paslaugos, produkcija bei kontaktai. Ji neturi turinio valdymo galimybės.

ANB LT-UK-LT Redi fashion
MarketON Šiltos putos  

 

Turite tinklalapį be TVS arba elektroninę parduotuvę, kurios valdymas sudėtingas, bet su Jus tenkinančiu dizainu? Mes galime nekeičiant išvaizdos įdiegti wordpress arba opencart sistemas. Galėsite patys nesunkiai keisti svetainės turinį.

Terminai. Tinklalapių kūrimas trunka nuo 2 savaičių, o elektroninių parduotuvių iki trijų mėnesių. Tikslūs terminai suderinami prieš pradedant darbus, todėl užsakovas gali iš anksto planuoti tolimesnius savo veiksmus.


Sprendimas: Verslui24